© 2017  Корисні поради - інформаційний портал. При копіюванні матеріалів сайту активне посилання обов'язкове

Несправності системи змащення, усування несправностей системи змащення

Зовнішніми ознаками виникнення несправності в системі змащення є: тиск масла в системі змащення нижчий або вищий за норму, спостерігається підтікання масла в з'єднаннях.


Причинами зниження тиску масла в системі змащення можуть бути: зменшення кількості масла або його розрідження, підвищений знос корінних і шатунових підшипників колінчастого валу, несправність масляного насоса або заїдання редукційного клапана у відкритому положенні. В разі раптового падіння тиску масла необхідно негайно зупинити двигун і перевірити рівень масла в піддоні. Якщо рівень масла нормальний, вивернути датчик покажчика тиску масла і провернути колінчастий вал стартером: вибивання при цьому сильного струменя масла вказує на несправність датчика, який слід замінити. Відсутність струменя масла свідчить про повне припинення його подачі. В цьому випадку автомобіль має бути відбуксованим на станцію технічного обслуговування.


Підвищений тиск є наслідком вживання масла збільшеної в'язкості, забруднення маслопроводів або заїдання редукційного клапана в закритому положенні.


Підтікання масла виявляється зовнішнім оглядом. Усувають підтікання підтягуванням кріпильних елементів з'єднань, заміною прокладок і сальників.


Відео:
Система змащення двигуна. Аналіз роботи системи змащення двигуна
Рейтинг@Mail.ru