© 2017  Корисні поради - інформаційний портал. При копіюванні матеріалів сайту активне посилання обов'язковеЯкщо немає під рукою паклі і сурику для дрібного ремонту (усунення течі) різьбового з'єднання водопровідної труби, використовуйте як герметик жувальну гумку. У розм'якшеному вигляді її наносять тонким шаром на різьблення і накручують муфту.
----------
Якщо у вас лічне опалювання, не викидайте картопляні очищення, а кладіть в піч, що горить. При згоранні їх утворюється пара, яка очистить пекти від сажі.
----------
Побутовий пилосос можна застосовувати для очищення апаратури від пилу, для відсмоктування припою або як насос. У цих випадках робочий інструмент сполучають з патрубком пилососа через тонкий гнучкий шланг діаметром 5- 10 мм за допомогою перехідника, виготовленого з гумової пробки (під діаметр патрубка пилососа), В пробці просвердлений отвір і щільно вставлений відрізок металевої трубки (під діаметр шланга).
----------
Капрон можна склеїти концентрованою соляною або мурашиною кислотою.
----------
Просування тріщини в органічному склі можна зупинити, якщо в кінці тріщини просвердлити отвір діаметром 2-3 мм.
----------
Епоксидні клеї можна наносити і на вологу поверхню, але тоді замість зазвичай вживаного полиэтиленполиамина потрібний іншій отвер- дитель - АФ-2.
----------
Органічне скло деяких марок після кип'ячення протягом декількох годинників у воді набуває молочного кольору, проте необхідно стежити за тим, аби матеріал при нагріванні не деформувався.
----------
Круглі стекла можна вирізувати, якщо закріпити ролик від склоріза на одній губці що відслужив свій термін штангенциркуля. Іншу губку через шайбу і гумову прокладку потрібно обперти на скло. Ролик декілька
раз прокатують по кругу, після чого звичайним склорізом проводять 3-4 дотичні, що полегшують сколювання скла по кордонах надрізів. Гострі кромки зачищають напилком або абразивним каменем під водою (або під струменем води).
----------
Аби полагодити металеву застібку "блискавка", спробуйте проковувати її по всій довжині легкими ударами молотка, зробивши 2-3 проходи.
----------
Аби позбавитися від перекосу тяги груші зливного бачка, обріжте тягу ледве вище направляючої втулки. Петля з капронової волосіні, що сполучає важіль із залишком тяги, забезпечить безвідмовну роботу груші.
----------
Слюду, склеюють слабким розчином желатину. Якщо до міцності склеювання пред'являються підвищені вимоги, то-до желатину додають хромові квасці.
----------
Навіть найдрібніші осколки скла можна прибрати за допомогою шматочка пластиліну.
----------
Норовистий ковпачок на тюбику з клеєм можна відвернути за допомогою дерев'яної або пластмасової білизняної прищіпки. Цієї ж мети можна добитися, якщо обернути колпачек наждачним папером або надіти на руку шкіряну рукавичку.
----------
Намазувати клей зручно за допомогою поліетиленової пробки від пляшки, наприклад, з-під шампанського. У пробку наливають клей, закривають смужкою паперу, перевертають і ставлять на склеювану поверхню, потім витягують смужку паперу і, рівномірно водять пробку по поверхні, намазують клей. Шари виходить тонким і рівним.
----------


Побутові питання - Різне -  продовження
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  11  12  13  14   15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
Рейтинг@Mail.ru