© 2017  Корисні поради - інформаційний портал. При копіюванні матеріалів сайту активне посилання обов'язкове


Ремонт квартири - продовження  1   2   3   4   5   6
Рейтинг@Mail.ru
Ремонт квартири


Хорошу "тонку" шпаклівку готують на водоемульсивній фарбі (иноді використовують осад фарби, що довго зберігалася), додаючи в неї крейду, що мелкопросеянный, або зубний порошок. Наносити шпаклівку потрібно тонким шаром. Зручно використовувати для цього металевий шпатель. Сталеві вироби можна шпаклювати лише після грунтовки, оскільки водоемульсивна основа викликає інтенсивну корозію незачищеної поверхні металу.
----------
Ремонт квартири, як правило, не обходиться без використання водоемульсивної фарби. У такій фарбі міститься антисептик. Тому якщо приготувати на ній шпаклівку, то вона буде стійка проти цвілі.
----------
В процесі ремонтних робіт очищати шпатель від шпаклівки допоможе консервна банка з подовжнім розрізом.   У розріз вставити шпатель і витягувати назовні. Шпаклівка залишиться в банці, шпатель очищається кромками розрізу .
----------
Місце під раковиною можна закрити шафою, виготовленою з брусків і фанери або древесноволокнистой плити. Шафа може бути двухили трибічний, з дверцями. Зовні нього забарвлюють масляною фарбою.
----------
Аби уберегти дзеркало у ванні від дії вологи, покрійте амальгаму дзеркала клеєм ПВА, потім лаком в 2-3 шаруючи. Щілину між дзеркалом і рамою закрийте мастикою.
----------
Відколену емаль відновлюють спеціальними готовими складами (клеєм БФ-2) і сухими цинковими білилами. Перед вживанням сухі цинкові білила змішують з клеєм БФ-2 і пошкоджене місце закрашують пензликом кілька разів, зазвичай три-чотири. Кожен шар наносять на попередній лише через година-півтора. Заздалегідь всі місця з відколеною емаллю очищають від грязі і іржі, витирають досуха чистою ганчіркою, промивають бензином і сушать.
----------
У системі опалювання індивідуального будинку доводиться постійно поповнювати рівень води в розширювальному бачку. Спад води від випару можна припинити затоку в бачок 20-30г машинного масла. Масло утворює плівку, що перешкоджає випару.
----------
При ремонті у ванні (між її ніжками) можна встановити легкий висувний ящик для зберігання мила, пральних порошків і інших предметів.
----------
Зовнішню поверхню ванни забарвлюють на заводах в чорний колір, але її краще фарбувати в білий, блакитний або інший приємніший. Краще закрити ванну шторкою. Для цього під бортом ванни натягують на вбитих в стіну гвіздках шнур (волосінь). Шторка може бути з тканини, з будь-якої плівки. Вона не повинна доходити до підлоги на 3-5 см.
----------
Досить "універсальний" клей можна приготувати з дрібних обрізків лінолеуму (без матер'яної основи), які залишаються при ремонтних роботах. Обрізання засипати в скляну або металеву банку з-під фарби або з-під розчинної кави, залити ацетоном до верхнього шару і щільно закрити кришкою. Через 15-20 хвилин клей готовий. Він добре склеює метал, деревину, кераміку, тканину, повсть. При змішуванні клеївши з порошком мела в масовому співвідношенні 1:2 виходить водостійка шпаклівка.
----------
Дзеркало потрібно вішати в такому місці, аби світло падало на людину рівномірно. Добре освітлено має бути не само дзеркало, а то, що воно відображає.
----------
Аби лак лягав на поверхню, що покривалася, рівним і тонким шаром, прогрійте його в посуді з гарячою водою, знятою з вогню.
----------
Дуже брудна підлога, покрита лінолеумом або пофарбований, можна відмити теплою водою з милом і нашатирем (2 столових ложки на відро води).
----------