© 2017  Корисні поради - інформаційний портал. При копіюванні матеріалів сайту активне посилання обов'язкове
Паркет, що розсохся і розширився, можна відремонтувати своїми силами. Клепки, що спочатку залишилися, закріплюють цвяхами, забиваючи їх в заздалегідь насвердлені отвори і утоплюючи капелюшки. Тріщини і вибоїни закладають міцною шпаклівкою (наприклад, "Брюкол") підфарбованою під колір паркету. На великих ділянках шпаклівки шилом прокреслюють лінії, що імітують малюнок деревини. Потім підлогу шліфують і покривають лаком звичайним способом.
----------
Просвердливши в бетонній або цегельній стіні отвір під шуруп, почекайте забивати в нього дерев'яну пробку. Набагато краще щільно забити отвір капроном (подрібнена стара капронова панчоха) і розплавити його розжареним цвяхом. Поки капрон не остигнув і не затвердів, вкручуйте шуруп. Капрон швидко застигає і міцно утримуватиме шуруп в гнізді, в затверділому капроні надовго залишиться нарізка від шурупа. Тому такий
спосіб особливо зручний у випадках, коли шуруп час від часу доводиться вигвинчувати, а потім знов загвинчувати в те ж саме гніздо.
----------
Випадання волосків з малярної кисті легко припинити, просвердливши в обтисковому кільці отвір і пустивши всередину його декілька капель клею.
----------
Деформовані двері, як правило, щільно не закриваються (відходить). Шматок гумової трубки відповідного діаметру, укріплений на косяці таких дверей, служить відмінним замком-клямкою. Трубка пружинить і тому надійно утримує двері. З цієї ж причини і стирається вона значно менше, чим, скажімо, шматок шкіри, гуми або будь-якого
іншого матеріалу.
----------
Закладаючи в стіну (із застосуванням бетону або гіпсу) болт головхой всередину і різьбленням назовні, зігніть його стержень під кутом близько 30 . Це підвищить стійкість болта.
----------
Забарвлення важкодоступних місць - карнизів, балконів і так далі полегшить зігнута під кутом трубка, в яку вставлена кисть. Трубку можна узяти, наприклад, від каркаса що відслужила свій термін розкладачки.
----------
Визначаючи місце в косяці дверей для гнізда під ригель замку, виріжте з паперу прямокутник, за площею рівний торцю ригеля. Одну сторону цього прямокутника змочите водою і точно прикладете до торця ригеля, а потім іншу сторону (лицевую) змастіть клеєм. Закрийте двері і поворотом ключа притисніть ригель до косяка дверей. Паперовий прямокутник приклеїться до косяка, позначивши точне місце гнізда для ригеля.
----------
Шуруп в бетонній стіні міцно триматиметься і без пробки, якщо просвердлити для нього отвір, діаметр якого менше діаметру шурупа. Якщо все-таки потрібна пробка, використовуйте як її шматочок кольорового олівця. Шуруп по грифелю угвинчується вільно і тримається міцно.
----------
Якщо двері відкриваються або закриваються мимоволі, значить, неправильно прикріплені петлі. Аби двері не розчинялися, підкладете під будь-яку з половинок верхньої петлі шматок картону потрібної товщини. Аби двері не закривалися самі собою, підкладете картон під нижню петлю.
----------
Якщо двері заклинюються, то, вочевидь, розбовталися дверні петлі.
Заміните шурупи, на яких вони укріплені, довшими. Можна
використовувати і старі, укріпивши їх гнізда за допомогою дерев'яних пробок
на клею.
----------

Ремонт квартири - продовження  1   2   3   4   5   6
Рейтинг@Mail.ru